Bajkowe ścieżki – ożywienie statycznych instalacji w parkach rozrywki

Cały czas wykonujemy szereg mniejszych instalacji w parkach rozrywki i salach zabaw w całej Polsce. Byliśmy jednym z podwykonawców pierwszego dużego polskiego parku rozrywki - Energylandia. Posiadamy własną pracownie rzeźbiarską, a nasze rzeżby posłużyły jako podkład, na który położono żywice i je pomalowano.
Rzeźby z żywicy i ze styropianu wykonujemy cały czas, odbijamy formy, przygotowujemy styropianowe rzeźby do seryjnej produkcji.
Wykonujemy płaskorzeźby, a także większe i mniejsze modele istniejących obiektów. Nasze pracownie działają cały rok, a obiekty o dowolnej kubaturze możemy dostarczyć do dowolnego miejsca w Polsce.
Mamy za sobą także szereg instalacji typu „Bajkowe budki”. Do zaprojektowanych przez nas scenografii dopasowujemy animatroniki wg zapotrzebowania inwestora. Współpracujemy w tym zakresie na stałe z jedną z największych na świecie firm produkujących figury ruchome - Heimotion GmbH.
Jesteśmy w stanie ożywić każdy korytarz w kopalnii czy sztolnii.  Mamy za sobą już instalację w kilkudziesięciu obiektach na terenie Polski. Śledzimy trendy w najnowszych technologiach, łącząc projekcje w 3D z efektami odczuwalnymi w tym, z rzadko stosowanym efektem zapachowym. Specjalizujemy się w redesignie istniejących już instalacji. Każdorazowo do zlecenia dobieramy najbardziej odpowiednich fachowców ze swoich dziedzin. W GP design tworzymy efekty specjalne na dowolne zamówienie klienta, ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet.

Next project